משחקים במפגש אינטימי


כבר לא יכולתי להחביא את הכוח של התשוקה והמשיכה שלי. הכוס הרטוב שלי הסגיר את המחשבות שלי. אנחנו רק התחלנו, אני עוד לא הייתי ערומה לגמרי. אבל הוא הרגיש אותי מצויין. הוא ידע שהנגיעות שלו מדליקות אותי חזק ביותר. 
זה היה משחק ואני אהבתי אותו.
לידו תמיד הפכתי לכלבה מיוחמת תמיד רטובה ותמיד מוכנה שהכוס שלה ילבישו על זין קשה כמו אבן ושיזיינו אותה חזק והרבה זמן. בזמן סקס כזה משוגע אני לא מסוגלת לחשוב על משהו חוץ מהנאה שלי. חבל שלגברים יש רק זין אחד, כי גם התחת שלי רוצה להרגיש משהו ברגעים האלה. 
-"אולי נשתה קפה עם קוניאק?" – שאלתי אותו בתקווה שהוא יסכים ויהיה לי כמה רגעים להירגע ולהיראות פחות סוטה. פחדתי שהוא יכניס את היד לתחתונים שלי והיד שלו יטבע בנוזלים. – "אני חייבת מקלחת, קרה…עדיף" 
-"קפה? קפה זה טוב, אבל לא עכשיו. אולי יותר מאוחר. נשתה ביחד. כרגע אני רוצה משהו אחר"
הוא חיבק אותי ונישק חזק בנשיקה בוערת.
-"את באמת מתוקה. כל כך טעימה"
הרגשתי את הכוח של התשוקה שהגוף שלו שידר. מי היה מאמין שאנחנו מכירים עוד מבית ספר. לכל אחד מאיתנו יש משפחה עם ילדים ואת המשיכה הזאת גילינו כאשר כבר היינו  אחרי גיל ה-30. אלוהים, על מה אני חושבת. ברגע זה הרגשתי שהידיים שלו פותחים את החזייה שלי.רגע אחרי זה נשארתי רק בתחתונים. רק לידו אף פעם לא הרגשתי אי נעימות להיות ערומה מול גבר. הוא הרים אותי ולקח למקלחת. בלי לתת לי להוציא מילה הוא התחיל לנשק אותי. עיניים, שפתיים, אוזניים צוואר. לא הספקתי אפילו לענות על הנשיקות שלי. כילו הוא לא רצה את זה. הוא ירדת עם הנשיקות אל השדיים, נשך את הפטמות שלי וירד עוד יותר. לא שמתי לב איך נשארתי בלי תחתונים. נעלמתי לגמרי בתוך הרגשות שלי. הוא עמד על הברכיים, הרים את הרגל שלי והתחיל ללקק את הכוס שלי. אז הוא הכניס אצבעות. לא יודעת מה הוא עשה שם, אבל זה כמו תמיד שיגעה אותי. 
-"תגידי לי שאת רוצה אותי"
-"אני רוצה אותך"
-"שוב פעם"
-"אני רוצה אותך!"