מציצה למבוגר

שמי אלכסה, אני בת 18 ואני רוצה לספר לכם על מה שקרה לי לא מזמן. זה היה יום שישי בערב ורציתי להתפרעה בחוץ. כל החברות שלי לא היו פנויות. לא רציתי לשבת בבית והחלטתי ללכת למועדון לבד. גם ידעתי שאני בטוח אפגוש שם מישהו שאני מכירה. בדרך כלל אני בחורה ביישנית. יש לי גוף טוב, שיער שחור ארוך, שדיים בינוניים. בדרך כלל אני מוצאת חן לבנים. לבשתי מכנס צמוד שחור וחולצה אפורה. 
ברגע שהגעתי למועדון כבר בכניסה פגשתי קבוצה של חברים. נכנסנו למועדון וישר הלכנו אל הבר. אחרי כמה קוקטיילים הלכתי לרקוד קצת. בערך אחרי חצי שעה התעייפתי והלכתי לחפש את החברים שלי. לא מצאתי אותם. הלכתי לשירותים ומשם גם התקשרתי אליהם. ככה גיליתי שהם נסעו למקום אחר. זה היה מבאס, החלטתי ללכת אל הבר ולהזמין לעצמי עוד קוקטייל. שם התקרב אלי בחור מבוגר מאוד והציעה לי להזמין אותי למשקה. הסכמתי. קראו לו מנשה, הוא היה בחור די ספורטיבי וגבוהה ולגילו הוא היה ניראה טוב מאוד. הוא היה איש עסקים ואמר שאני מוצאת חן בעיניו והוא רצה להכיר אותי מקרוב. 
בדרך כלל אני לא מדברת עם גברים כאלה, אבל הפעם אלכוהול כנראה השפיעה  והסכמתי לשבת בשולחן שלו. הוא הזמין לי עוד קוקטייל והתחלנו לדבר. שעה אחרי זה הייתי שיכורה והחלטתי לנסוע הביתה. הוא הציעה לי לקחת אותי עם הרכב שלו. הוא היה נראה לי גבר סבבה לכן הסכמתי. בדרך המבט שלי נפל על המכנסיים שלי ושמתי לב שהזין שלו עומד. הוא ראה שאני מסתכלת לשם ואני ישר עשיתי את עצמי כאילו שום דבר לא קרה. 
כאשר היינו ליד הבית שלי הוא פתאום פנה לסמטה ועצר שם. -"את לא חושבת שחסר משהו כדי לסיים את הערב?" – הוא שאל אותי בזמן שהוא מלטף אצלו בין הרגליים.הרגשתי שהלב שלי הולך לקפוץ החוצה. -"מה אתה רוצה?" – שאלתי אותו.-"אני אשמח אם תמצצי לי" – הוא ענה.
ממש לא ציפיתי להצעה כזאת, אבל זה היה מחרמן. למצוץ לגבר עשיר זקן… היה משהו מלוכלך בזה. פתאום הוא הציעה לי סכום מאוד נחמד על זה. החלטתי לעשות את זה מהר וללכת הביתה. 
הוא הוריד את המכנסיים, הזין שלו כבר עמד. הוא היה בגודל ממוצע ודי שמן. התחלתי למצוץ והבנתי שאני אוהבת את זה. כמה דקות אחרי זה הוא שם ידיים על הראש שלי והתחיל לזיין אותי. הוא הגביר את הקצב והבנתי שהוא הולך לגמור עוד מאט. בחיים לא בלעתי זרע, אבל הבנתי ממנו שאני צריכה לעשות את זה. למזלי היא לא הייתה מגעילה. הוא נתן לי כסף ואני הלכתי הביתה. הרגשתי את עצמי כמו נערת ליווי בתל אביב גיישה אמיתית.