טיול שלא קרה

אנחנו שוכבים על הספה, כל אחד עושה את שלו, אני קוראת ספר, הוא רואה סרט. מזג אוויר ממש מצוין בחוץ ואני מבינה שאני רוצה לעשות סיבוב בחוץ.

-"אולי נצא? מזג אוויר כל כך טוב"

-"אמרת משהו?"

-"כן, שאנחנו צריכים לצאת יותר, אנחנו כל הזמן יושבים בבית"

-"אולי יותר מאוחר, אני בדיוק במקום הכי מעניין"

-"לא, עכשיו" – אם המילים האלה סגרתי את המחשב נייד שלו ועזבתי את החדר.

-"מה את עושה!? תחזירי!" – הוא התעצבן

-"אני אחזיר רק אם תבטיח שאנחנו הולכים לפרק"

-"קודם אני אסיים"

-"נראה אותך" – נעלתי את הנייד בתוך ארון וסגרתי את היד עם מפתח חזק מאוד.

-"טוב, הבאת את זה על עצמך" – החיוך שלו היה מאוד אכזרי. הוא התקרב אלי באיטיות ואז בתנועה אחד תפס את היד שלי – "מה אני הולך לעשות איתך? ההתנהגות שלך דורשת עונש"

הוא סיבב אותי עם הגב אלי והתחיל לכסות את הצוואר שלי בנשיקות שדי מהר הפכו לנשיכות. הוא סיבב את היד שלי לאחורה והיד השניה שלו כבר מחצה את השדיים שלי.

"אני מציעה שנעבור לחדר שינה" -הוא לחש לי לאוזן, כל מה שיכולתי לעשות זה רק להסכים איתו בשקט.

ברגע שנכנסנו לחדר הוא דחף אותי על המיטה ובעצמו הוציא אזיקי אור מהמגירה.

-"אני חייב להעניש אותך על ההתנהגות שלך. אבל אני מקווה שתהיה ילדה טובה ותעשי מה שאני אומר לך. אם את תהיה טובה, אני אדאג שיהיה לך נעים"

ישר הנהנתי לי

-"אז תשבי על הברכיים ותחברי את הידיים מאחורי הגב"

עשיתי את זה והוא קשר את הידיים שלי עם אזיקים. אחרי זהו הוא הוריד את הבגדים שלי. הזין שלו כבר היה מוכן לפעולה. הוא הרים את הפנים שלי, פתחתי את הפה והוא הכניס את הזין שלו עמוק. זרמתי עם המשחק שלו והתחלתי למצוץ. הוא זיין אותי בקצב שלי בזמן שהוא מחזיק אתי בשיער. אז הוא הוציא את הזין והעביר עם הראש על השפתיים שלי, אז קיבלתי סטירה.

"תלקקי אותו"

עברתי עם הלשון לכל האורך של הזין, אז ליקקתי גם את הביצים שלו. הוא הוציא גניחה ואני התחלתי ללקק יותר חזק. אז הוא שוב פעם הכניס את הזין עמוק בפנים. הפעם הוא זיין אותי הרבה יותר חזק וקשוח. היה לי קשה לנשום. הלכיים שלי בערו בגלל הסטירות שהייתי מקבלת. כל המצב הזה היה מאוד מחרמן. אז הוא עשה עוד מספר תנועות והרגשתי שפיך ממלא את הפה שלי. בלעתי הכל.

-"כל הכבוד, מגיעה לך פינוק, תשכבי על הגב"

הוא שוב פעם סגר את האזיקים, הפעם הידיים שלי היו מעל הראש שלי. הוא התחיל לנשוך את הפטמות ואז ללקק אתם. עם הנשיקות הוא ירד למקום החם ביותר.

-"את רטובה מאוד" – הוא חייך מרוצה מעצמו. הוא העביר עם האצבעות על השפתיים ואז נתן סטירה קלה על הכוס.-"אני יודע שאת נהנית מזה"

הוא המשיך ללטף איתי עם היד ואז גם הלשון שלו הצטרף לחגיגה. הוא הכניס שתי אצבעות בפנים והתחיל לזין אותי איתם. הגניחות שלי כבר היו מאוד חזקות. כאשר הרגשתי שהאורגזמה שלי מתקרבת הוא עצר והחליף את האצבעות בזין שלו. הוא זיין אותי חזק ולא לקח לו יותר מדי זמן כדי שאני יגמור. הוא ממש לא התכוון להציר. הוא פתח את האזיקים.

-"תעמדי על ארבע"

עשיתי את מה שהוא ביקש, ירדתי על הברכיים על הרצפה, הגוף שלי נשאר על המיטה. בהתחלה הוא שוב פעם הכניס אצבעות, אבל מהר מאוד זין החליף אותם. הוא כמעט ישר לקח קצב מאוד מהיר. הוא משך את השיער שלי וזיין שלו היה נכנס עמוק. אז הרגשתי נוזל קר על פי הטבעת שלי. זה היה חומר סיכה וידעתי מה בדיוק הוא רוצה וזה היה מחרמן אותי עוד יותר. הוא הוציא את הזין והתחיל להכניס לחור השני שלי. הוצאתי גניחה חזקה.

"הכל בסדר?"

"הכל מצויין, רק על תעצור!"

"בסדר מתוקה שלי" – אם המילים האלה הוא הכניס את הזין עמוק לתחת שלי, זה היה כל כך טוב שכבר צרחתי בכל הוכח

"אל תרחם עלי, אני רוצה קשוח!"

"ביקשת בעצמך" – הוא ענה לי והתחיל לזיין אותי בלי רחמים. אני בטוחה שהצרחות שלי שמעו על השכנים, אבל לא היה אכפת לי. אז התנועות שלו אבדו את הקצב, הוא הוציא גניחה וזרע שלו התחילה למלא את התחת שלי. הוא נפל לידי ולא היה לשנינו כוח אפילו לקום.

אחרי מקלחת חזרנו לחדר שינה.

-"נו מה הולכים?" -הוא שאל אותי בצחוק.

-"לא, אחרי סקס כזה אני מסוגלת רק לשכב"

-"זה טוב מאוד, כי יש לי תוכניות גם לערב"